GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fier - Shegan, Shqipëri Memaliaj, Shqipëri

1

07:35Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

07:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

08:08LushnjeStacioni Lushnje

09:55MemaliajStacioni Memaliaj

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

07:53Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

08:11LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 12 minuta
3

08:23LushnjeStacioni Lushnje

10:10MemaliajStacioni Memaliaj

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 17 minuta
1

08:00Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

08:18LushnjeStacioni Lushnje

Dashi
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 20 minuta
3

08:38LushnjeStacioni Lushnje

10:25MemaliajStacioni Memaliaj

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
1

08:05Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

08:20LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 18 minuta
3

08:38LushnjeStacioni Lushnje

10:25MemaliajStacioni Memaliaj

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

08:35Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

08:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 16 minuta
3

09:06LushnjeStacioni Lushnje

10:53MemaliajStacioni Memaliaj

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
1

08:35Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

08:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 18 minuta
3

09:08LushnjeStacioni Lushnje

10:55MemaliajStacioni Memaliaj

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

08:35Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

08:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 18 minuta
3

09:08LushnjeStacioni Lushnje

10:55MemaliajStacioni Memaliaj

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

09:05Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 18 minuta
3

09:38LushnjeStacioni Lushnje

11:25MemaliajStacioni Memaliaj

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

09:06Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

09:24LushnjeStacioni Lushnje

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 14 minuta
3

09:38LushnjeStacioni Lushnje

11:25MemaliajStacioni Memaliaj

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta
1

09:15Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

09:33LushnjeStacioni Lushnje

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

09:53LushnjeStacioni Lushnje

11:40MemaliajStacioni Memaliaj

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.