GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Memaliaj, Shqipëri Fier - Shegan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:30Gjirokastër

09:02MemaliajStacioni Memaliaj

10:50Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

11:30Berat

Argjiro SH.P.K
?€

08:00Sarandë

09:30MemaliajStacioni Memaliaj

11:18Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

12:01Berat

Trans Dea
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:06MemaliajStacioni Memaliaj

06:39LushnjeStacioni Lushnje

Tepelena-Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 21 minuta
3

07:00LushnjeStacioni Lushnje

07:18Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
1

06:06MemaliajStacioni Memaliaj

07:39LushnjeStacioni Lushnje

Tepelena-Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 16 minuta
3

07:55LushnjeStacioni Lushnje

08:10Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta
1

08:32MemaliajStacioni Memaliaj

10:06LushnjeStacioni Lushnje

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 9 minuta
3

10:15LushnjeStacioni Lushnje

10:30Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
1

10:32MemaliajStacioni Memaliaj

12:06LushnjeStacioni Lushnje

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

12:25LushnjeStacioni Lushnje

12:40Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 8 minuta
1

11:32MemaliajStacioni Memaliaj

13:06LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 19 minuta
3

13:25LushnjeStacioni Lushnje

13:40Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 8 minuta
1

12:30MemaliajStacioni Memaliaj

14:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 21 minuta
3

14:25LushnjeStacioni Lushnje

14:40Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
1

12:30MemaliajStacioni Memaliaj

14:04LushnjeStacioni Lushnje

Sharka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 21 minuta
3

14:25LushnjeStacioni Lushnje

14:40Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
1

12:32MemaliajStacioni Memaliaj

14:06LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 19 minuta
3

14:25LushnjeStacioni Lushnje

14:40Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 8 minuta
1

13:06MemaliajStacioni Memaliaj

14:39LushnjeStacioni Lushnje

Tisa Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 16 minuta
3

14:55LushnjeStacioni Lushnje

15:10Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta
1

13:47MemaliajStacioni Memaliaj

15:21LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: Poliçani TransPritja: 17 minuta
3

15:38LushnjeStacioni Lushnje

15:56Fier - SheganStacioni Fier - Shegan

Poliçani Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.