GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fier, Shqipëri Peshkëpi, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:15Tiranë

14:34FierStacioni Fier

15:23PeshkëpiStacioni Peshkëpi

15:53Selenice

Star - Trans - Or
?Lekë

14:15Tiranë

16:34FierStacioni Fier

17:23PeshkëpiStacioni Peshkëpi

17:53Selenice

Star - Trans - Or
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:12FierStacioni Fier

13:51VlorëStacioni Vlorë

Irbra Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 9 minuta
3

14:00VlorëStacioni Vlorë

14:18PeshkëpiStacioni Peshkëpi

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 6 minuta
1

13:12FierStacioni Fier

13:51VlorëStacioni Vlorë

Irbra Transport
?Lekë
2
Ndërrim në: Penta OilPritja: 9 minuta
3

14:00VlorëStacioni Vlorë

14:18PeshkëpiStacioni Peshkëpi

Penta Oil
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 6 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.