GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fier, Shqipëri Leshnicë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:59FierStacioni Fier

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 33 minuta
3

16:43LibrazhdStacioni Librazhd

17:55LeshnicëStacioni Leshnicë

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 56 minuta
1

13:59FierStacioni Fier

16:10LibrazhdStacioni Librazhd

Haka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 38 minuta
3

16:48LibrazhdStacioni Librazhd

18:00LeshnicëStacioni Leshnicë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 1 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.