GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fier, Shqipëri Berat, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:30FierStacioni Fier

18:05BeratStacioni Berat

Aida-Trans-02
250Lekë

17:15FierStacioni Fier

18:50BeratStacioni Berat

Aida-Trans-02
250Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:30FierStacioni Fier

17:11LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 14 minuta
3

17:25LushnjeStacioni Lushnje

18:15BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
1

16:55FierStacioni Fier

17:36LushnjeStacioni Lushnje

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 12 minuta
3

17:48LushnjeStacioni Lushnje

18:49BeratStacioni Berat

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
1

17:00FierStacioni Fier

17:41LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 14 minuta
3

17:55LushnjeStacioni Lushnje

18:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
1

17:30FierStacioni Fier

18:11LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 14 minuta
3

18:25LushnjeStacioni Lushnje

19:15BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
1

17:56FierStacioni Fier

18:37LushnjeStacioni Lushnje

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 18 minuta
3

18:55LushnjeStacioni Lushnje

19:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.