GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Kotor, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:45FerizajStacioni Ferizaj

19:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Endriti Sh.P.K
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 25 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 45 minuta
Çmimi total: 25

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.