GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Elbasan, Shqipëri Kukës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:44ElbasanStacioni Elbasan

17:33TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Laçi KompaniPritja: 27 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

19:59KukësStacioni Kukës

Laçi Kompani
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

16:45ElbasanStacioni Elbasan

17:34TiranëStacioni Tiranë

Tirana Bus
250Lekë
2
Ndërrim në: Laçi KompaniPritja: 26 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

19:59KukësStacioni Kukës

Laçi Kompani
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 14 minuta
Çmimi total: 350 Lekë
1

17:44ElbasanStacioni Elbasan

18:33TiranëStacioni Tiranë

Tirana Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Laçi KompaniPritja: 27 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

20:59KukësStacioni Kukës

Laçi Kompani
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
Çmimi total: 100 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.