GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Elbasan, Shqipëri Kukës, Shqipëri

14:14ElbasanStacioni Elbasan

15:03TiranëTerminali Lindor

Demokracia 95
?Lekë
Ndërrim në: AbadoniPritja: 27 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

17:29KukësStacioni Kukës

Abadoni
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta

14:45ElbasanStacioni Elbasan

15:34TiranëTerminali Lindor

Teuta - 95
?Lekë
Ndërrim në: Seidi - ToursPritja: 26 minuta

16:00TiranëTerminali Lindor

17:59KukësStacioni Kukës

Seidi - Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 14 minuta

14:45ElbasanStacioni Elbasan

15:34TiranëTerminali Lindor

Teuta - 95
?Lekë
Ndërrim në: Laçi KompaniPritja: 26 minuta

16:00TiranëTerminali Lindor

17:59KukësStacioni Kukës

Laçi Kompani
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 14 minuta

15:45ElbasanStacioni Elbasan

16:34TiranëTerminali Lindor

Tirana Bus
250Lekë
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 26 minuta

17:00TiranëTerminali Lindor

18:59KukësStacioni Kukës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 14 minuta

15:45ElbasanStacioni Elbasan

16:34TiranëTerminali Lindor

Tirana Bus
250Lekë
Ndërrim në: Laçi KompaniPritja: 26 minuta

17:00TiranëTerminali Lindor

18:59KukësStacioni Kukës

Laçi Kompani
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 14 minuta

15:54ElbasanStacioni Elbasan

16:43TiranëTerminali Lindor

Green Bus Travel
?Lekë
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 17 minuta

17:00TiranëTerminali Lindor

18:59KukësStacioni Kukës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta

15:54ElbasanStacioni Elbasan

16:43TiranëTerminali Lindor

Green Bus Travel
?Lekë
Ndërrim në: Laçi KompaniPritja: 17 minuta

17:00TiranëTerminali Lindor

18:59KukësStacioni Kukës

Laçi Kompani
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta

16:44ElbasanStacioni Elbasan

17:33TiranëTerminali Lindor

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Laçi KompaniPritja: 27 minuta

18:00TiranëTerminali Lindor

19:59KukësStacioni Kukës

Laçi Kompani
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta

16:45ElbasanStacioni Elbasan

17:34TiranëTerminali Lindor

Tirana Bus
250Lekë
Ndërrim në: Laçi KompaniPritja: 26 minuta

18:00TiranëTerminali Lindor

19:59KukësStacioni Kukës

Laçi Kompani
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 14 minuta

17:44ElbasanStacioni Elbasan

18:33TiranëTerminali Lindor

Tirana Travel
?Lekë
Ndërrim në: Laçi KompaniPritja: 27 minuta

19:00TiranëTerminali Lindor

20:59KukësStacioni Kukës

Laçi Kompani
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.