GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Elbasan, Shqipëri Jorgucat, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:14ElbasanStacioni Elbasan

12:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 18 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

14:55JorgucatStacioni Jorgucat

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta
1

14:14ElbasanStacioni Elbasan

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 33 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

18:10JorgucatStacioni Jorgucat

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 56 minuta
1

14:14ElbasanStacioni Elbasan

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 33 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

18:10JorgucatStacioni Jorgucat

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 56 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.