GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Elbasan, Shqipëri Bonn, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:25ElbasanStacioni Elbasan

16:57DurrësStacioni Durrës

Alfa Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 4 orë, 3 minuta
3

21:00DurrësStacioni Durrës

20:59BonnStacioni Bonn

Fertours
?€
Kohëzgjatja totale:~29 orë, 34 minuta
1

15:35ElbasanStacioni Elbasan

16:59DurrësStacioni Durrës

Teuta - 95
250Lekë
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 4 orë, 1 minuta
3

21:00DurrësStacioni Durrës

20:59BonnStacioni Bonn

Fertours
?€
Kohëzgjatja totale:~29 orë, 24 minuta
1

16:37ElbasanStacioni Elbasan

18:18DurrësStacioni Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 2 orë, 42 minuta
3

21:00DurrësStacioni Durrës

20:59BonnStacioni Bonn

Fertours
?€
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 22 minuta
1

17:07ElbasanStacioni Elbasan

18:48DurrësStacioni Durrës

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 2 orë, 12 minuta
3

21:00DurrësStacioni Durrës

20:59BonnStacioni Bonn

Fertours
?€
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 52 minuta
1

17:14ElbasanStacioni Elbasan

18:38DurrësStacioni Durrës

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 2 orë, 22 minuta
3

21:00DurrësStacioni Durrës

20:59BonnStacioni Bonn

Fertours
?€
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 45 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.