GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Dresden, Gjermani Suharekë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00DresdenStacioni Dresden

12:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
120€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 2 orë, 31 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:30SuharekëStacioni Suharekë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~29 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

19:00DresdenStacioni Dresden

18:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 1 orë, 1 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:58SuharekëStacioni Suharekë

Nt Dardani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 58 minuta
Çmimi total: 80
1

19:00DresdenStacioni Dresden

18:59PrizrenStacioni Prizren

Barileva
80€
2
Ndërrim në: JetaPritja: 31 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

19:55SuharekëStacioni Suharekë

Jeta
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 55 minuta
Çmimi total: 80

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.