GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Drenas, Kosovë Zagreb, Kroaci

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:30DrenasStacioni Drenas

18:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Kujtimi Tours
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 40 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 30 minuta
Çmimi total: 50
1

18:00DrenasStacioni Drenas

18:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Gëzimi Kompani
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 10 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~16 orë
Çmimi total: 50
1

18:04DrenasStacioni Drenas

18:43PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen NTT
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 17 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 56 minuta
Çmimi total: 50

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.