GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dragash, Kosovë Lutogllavë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:50DragashStacioni Dragash

07:46PrizrenStacioni Prizren

Qaza
?€
2
Ndërrim në: ErlinesPritja: 9 minuta
3

07:55PrizrenStacioni Prizren

08:10LutogllavëStacioni Lutogllavë

Erlines
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta
1

09:15DragashStacioni Dragash

10:11PrizrenStacioni Prizren

Erza
?€
2
Ndërrim në: Besi ToursPritja: 9 minuta
3

10:20PrizrenStacioni Prizren

10:32LutogllavëStacioni Lutogllavë

Besi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
1

16:15DragashStacioni Dragash

17:11PrizrenStacioni Prizren

Erza
?€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 9 minuta
3

17:20PrizrenStacioni Prizren

17:32LutogllavëStacioni Lutogllavë

Xeni Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.