GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dobra Voda, Mali i Zi Sveti Stefan, Mali i Zi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:35Ulqin

08:57Dobra VodaStacioni Dobra Voda

09:52Sveti StefanStacioni Sveti Stefan

10:05Budva

Pa Percaktuar
?€

10:28Ulqin

10:50Dobra VodaStacioni Dobra Voda

11:45Sveti StefanStacioni Sveti Stefan

11:58Budva

Pa Percaktuar
?€

11:30Ulqin

11:52Dobra VodaStacioni Dobra Voda

12:47Sveti StefanStacioni Sveti Stefan

13:00Budva

Pa Percaktuar
?€

11:55Ulqin

12:17Dobra VodaStacioni Dobra Voda

13:12Sveti StefanStacioni Sveti Stefan

13:25Budva

Pa Percaktuar
?€

14:30Ulqin

14:52Dobra VodaStacioni Dobra Voda

15:47Sveti StefanStacioni Sveti Stefan

16:00Budva

Pa Percaktuar
?€

17:35Ulqin

17:57Dobra VodaStacioni Dobra Voda

18:52Sveti StefanStacioni Sveti Stefan

19:05Budva

Pa Percaktuar
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:47Dobra VodaStacioni Dobra Voda

18:00TivarStacioni Tivar

Zejdin Tours
?€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta
3

18:10TivarStacioni Tivar

18:52Sveti StefanStacioni Sveti Stefan

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.