GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dhërmi, Shqipëri Qerret, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00Himarë

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

14:20QerretStacioni Qerret

15:11Tiranë

Riviera Tours
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 23 minuta
3

14:59DurrësStacioni Durrës

15:18QerretStacioni Qerret

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta
1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

13:50LushnjeStacioni Lushnje

14:27QerretStacioni Qerret

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 3 minuta
1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

12:13VlorëStacioni Vlorë

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

12:30VlorëStacioni Vlorë

14:37QerretStacioni Qerret

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 13 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.