GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Dhërmi, Shqipëri Qerret, Shqipëri

1

15:40DhërmiStacioni Dhërmi

18:10TiranëTerminali Jugor dhe Verior

Olgeno Travel & Tours
14€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 20 minuta
3

18:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

19:21QerretStacioni Qerret

Argjiro SH.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta
Çmimi total: 14

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.