GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dhërmi, Shqipëri Korçë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

15:11TiranëStacioni Tiranë

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 24 minuta
3

15:35TiranëStacioni Tiranë

18:38KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 14 minuta
1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

15:11TiranëStacioni Tiranë

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 49 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

19:03KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 39 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

11:24DhërmiStacioni Dhërmi

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 24 minuta
3

15:00DurrësStacioni Durrës

18:38KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
50Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 14 minuta
Çmimi total: 50 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.