GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bresanë, Kosovë Suharekë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00BresanëStacioni Bresanë

14:37PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€
2
Ndërrim në: Besi ToursPritja: 13 minuta
3

14:50PrizrenStacioni Prizren

15:15SuharekëStacioni Suharekë

Besi Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
Çmimi total: 1.5
1

14:00BresanëStacioni Bresanë

14:37PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€
2
Ndërrim në: ErlinesPritja: 13 minuta
3

14:50PrizrenStacioni Prizren

15:38SuharekëStacioni Suharekë

Erlines
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.