GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Bremen, Gjermani Gjilan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00BremenStacioni Bremen

09:59GjilanStacioni Gjilan

Barileva
100€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00BremenStacioni Bremen

09:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
100€
2
Ndërrim në: PerparimiPritja: 41 minuta
3

10:40PrishtinëStacioni Prishtinë

11:54GjilanStacioni Gjilan

Perparimi
2.5€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 54 minuta
Çmimi total: 102.5
1

10:00BremenStacioni Bremen

09:59PrizrenStacioni Prizren

Barileva
100€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 3 orë, 11 minuta
3

13:10PrizrenStacioni Prizren

15:09GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
5€
Kohëzgjatja totale:~29 orë, 9 minuta
Çmimi total: 105
1

10:00BremenStacioni Bremen

09:59FerizajStacioni Ferizaj

Barileva
100€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 41 minuta
3

10:40FerizajStacioni Ferizaj

11:29GjilanStacioni Gjilan

Dritoni-Reisen
2.3€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 29 minuta
Çmimi total: 102.3
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.