GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bielefeld, Gjermani Ferizaj, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00BielefeldStacioni Bielefeld

09:00ShkupStacioni Shkup

Nasir Tours
?€
2
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 1 orë, 10 minuta
3

10:10ShkupStacioni Shkup

11:20FerizajStacioni Ferizaj

Gazmend Turist
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
Çmimi total: 5
1

08:00BielefeldStacioni Bielefeld

09:01TetovëStacioni Tetovë

Nasir Tours
?€
2
Ndërrim në: Hani-ComPritja: 59 minuta
3

10:00TetovëStacioni Tetovë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Hani-Com
6€
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 6
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.