GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Berat, Shqipëri Vushtrri, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30BeratStacioni Berat

16:16DurrësStacioni Durrës

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 1 orë, 14 minuta
3

17:30DurrësStacioni Durrës

23:40VushtrriStacioni Vushtrri

Vellezrit Thaqi
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 10 minuta
1

14:50BeratStacioni Berat

17:00DurrësStacioni Durrës

Ledjan
200Lekë
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 30 minuta
3

17:30DurrësStacioni Durrës

23:40VushtrriStacioni Vushtrri

Vellezrit Thaqi
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 50 minuta
1

14:50BeratStacioni Berat

17:00DurrësStacioni Durrës

Ledjan
200Lekë
2
Ndërrim në: UnionPritja: 1 orë
3

18:00DurrësStacioni Durrës

00:10VushtrriStacioni Vushtrri

Union
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 20 minuta
1

15:05BeratStacioni Berat

16:51DurrësStacioni Durrës

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 39 minuta
3

17:30DurrësStacioni Durrës

23:40VushtrriStacioni Vushtrri

Vellezrit Thaqi
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 35 minuta
1

15:05BeratStacioni Berat

16:51DurrësStacioni Durrës

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: UnionPritja: 1 orë, 9 minuta
3

18:00DurrësStacioni Durrës

00:10VushtrriStacioni Vushtrri

Union
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 5 minuta
1

15:40BeratStacioni Berat

17:26DurrësStacioni Durrës

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: UnionPritja: 34 minuta
3

18:00DurrësStacioni Durrës

00:10VushtrriStacioni Vushtrri

Union
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 30 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.