GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Berat, Shqipëri Mbrostar, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00BeratStacioni Berat

16:15MbrostarStacioni Mbrostar

16:25Fier

Çuko
?Lekë

15:00BeratStacioni Berat

16:15MbrostarStacioni Mbrostar

17:04Vlorë

Sal - Eri
?Lekë

16:00BeratStacioni Berat

17:15MbrostarStacioni Mbrostar

17:25Fier

Çuko
?Lekë

16:30BeratStacioni Berat

17:45MbrostarStacioni Mbrostar

17:55Fier

Çuko
?Lekë

17:00BeratStacioni Berat

18:15MbrostarStacioni Mbrostar

18:25Fier

Çuko
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:05BeratStacioni Berat

15:55LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 13 minuta
3

16:08LushnjeStacioni Lushnje

16:40MbrostarStacioni Mbrostar

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 35 minuta
1

15:05BeratStacioni Berat

15:55LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 13 minuta
3

16:08LushnjeStacioni Lushnje

16:40MbrostarStacioni Mbrostar

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 35 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.