GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Bellinzona, Zvicër Gjilan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:00BellinzonaStacioni Bellinzona

18:59GjilanStacioni Gjilan

Arditi Tours
100€

22:30BellinzonaStacioni Bellinzona

22:29GjilanStacioni Gjilan

Sharr Travel
100€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00BellinzonaStacioni Bellinzona

18:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
100€
2
Ndërrim në: Buna ToursPritja: 41 minuta
3

19:40PrishtinëStacioni Prishtinë

20:54GjilanStacioni Gjilan

Buna Tours
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 54 minuta
Çmimi total: 100
1

19:00BellinzonaStacioni Bellinzona

18:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
100€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 1 orë, 1 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:14GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 14 minuta
Çmimi total: 100
1

19:00BellinzonaStacioni Bellinzona

18:59FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
100€
2
Ndërrim në: Xeni TransPritja: 41 minuta
3

19:40FerizajStacioni Ferizaj

20:29GjilanStacioni Gjilan

Xeni Trans
2.3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 29 minuta
Çmimi total: 100
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.