GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Baran, Kosovë Përlep, Kosovë

1

07:17BaranStacioni Baran

07:50PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 25 minuta
3

08:15PejëStacioni Pejë

08:41PërlepStacioni Përlep

Gramozi
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 2
1

07:17BaranStacioni Baran

07:50PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 40 minuta
3

08:30PejëStacioni Pejë

08:56PërlepStacioni Përlep

Gramozi
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
Çmimi total: 2
1

07:17BaranStacioni Baran

07:50PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: AlbiPritja: 55 minuta
3

08:45PejëStacioni Pejë

09:11PërlepStacioni Përlep

Albi
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 2
1

08:17BaranStacioni Baran

08:50PejëStacioni Pejë

Edi Tours
?€
2
Ndërrim në: Juniku ReisenPritja: 25 minuta
3

09:15PejëStacioni Pejë

09:41PërlepStacioni Përlep

Juniku Reisen
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 2
1

08:17BaranStacioni Baran

08:50PejëStacioni Pejë

Edi Tours
?€
2
Ndërrim në: Juniku ReisenPritja: 40 minuta
3

09:30PejëStacioni Pejë

12:26PërlepStacioni Përlep

Juniku Reisen
2€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 9 minuta
Çmimi total: 2
1

08:17BaranStacioni Baran

08:50PejëStacioni Pejë

Edi Tours
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 40 minuta
3

09:30PejëStacioni Pejë

09:56PërlepStacioni Përlep

Mendi
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
Çmimi total: 2
1

08:17BaranStacioni Baran

08:50PejëStacioni Pejë

Edi Tours
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 55 minuta
3

09:45PejëStacioni Pejë

10:11PërlepStacioni Përlep

Halimaj
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 2
1

08:17BaranStacioni Baran

08:50PejëStacioni Pejë

Edi Tours
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 55 minuta
3

09:45PejëStacioni Pejë

10:11PërlepStacioni Përlep

Halimaj
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 2
1

09:17BaranStacioni Baran

09:50PejëStacioni Pejë

Edi Tours
?€
2
Ndërrim në: ErbliniPritja: 25 minuta
3

10:15PejëStacioni Pejë

10:41PërlepStacioni Përlep

Erblini
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 24 minuta
Çmimi total: 2
1

09:17BaranStacioni Baran

09:50PejëStacioni Pejë

Edi Tours
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 40 minuta
3

10:30PejëStacioni Pejë

10:56PërlepStacioni Përlep

Monika
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
Çmimi total: 2

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.