GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Augsburg, Gjermani Ratkoc, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00AugsburgStacioni Augsburg

15:30PrizrenStacioni Prizren

Barileva
70€
2
Ndërrim në: Arbi TursPritja: 40 minuta
3

16:10PrizrenStacioni Prizren

17:00RatkocStacioni Ratkoc

Arbi Turs
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë
Çmimi total: 70
1

16:00AugsburgStacioni Augsburg

15:30PrizrenStacioni Prizren

Barileva
70€
2
Ndërrim në: Destani TransPritja: 1 orë, 35 minuta
3

17:05PrizrenStacioni Prizren

17:49RatkocStacioni Ratkoc

Destani Trans
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 49 minuta
Çmimi total: 70
1

16:00AugsburgStacioni Augsburg

15:30PrizrenStacioni Prizren

Barileva
70€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 3 orë, 15 minuta
3

18:45PrizrenStacioni Prizren

19:28RatkocStacioni Ratkoc

Atmaxha
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 28 minuta
Çmimi total: 70
1

18:00AugsburgStacioni Augsburg

17:59PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
90€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 46 minuta
3

18:45PrizrenStacioni Prizren

19:28RatkocStacioni Ratkoc

Atmaxha
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 28 minuta
Çmimi total: 90

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.