GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Athinë, Greqi Lushnje, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

21:00AthinëStacioni Athinë

06:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
30€
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 25 minuta
3

07:15VlorëStacioni Vlorë

08:35LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 35 minuta
1

21:00AthinëStacioni Athinë

06:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
30€
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 1 orë, 10 minuta
3

08:00VlorëStacioni Vlorë

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Interbus Vlora
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~12 orë, 20 minuta
1

21:00AthinëStacioni Athinë

06:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
30€
2
Ndërrim në: ÇipiniPritja: 1 orë, 40 minuta
3

08:30VlorëStacioni Vlorë

09:50LushnjeStacioni Lushnje

Çipini
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~12 orë, 50 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.