GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Arllat, Kosovë Rinas, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:51ArllatStacioni Arllat

15:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Didi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 33 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:20RinasStacioni Rinas

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 29 minuta
Çmimi total: 15
1

15:06ArllatStacioni Arllat

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 15 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:20RinasStacioni Rinas

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 14 minuta
Çmimi total: 15
1

15:41ArllatStacioni Arllat

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 40 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20RinasStacioni Rinas

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 39 minuta
Çmimi total: 15
1

15:41ArllatStacioni Arllat

16:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 43 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20RinasStacioni Rinas

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 39 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.