GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Poliçan, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

10:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: DashiPritja: 20 minuta
3

11:00DurrësStacioni Durrës

13:00PoliçanStacioni Poliçan

Dashi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë
Çmimi total: 6
1

10:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

10:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: Poliçani TransPritja: 30 minuta
3

11:10DurrësStacioni Durrës

13:46PoliçanStacioni Poliçan

Poliçani Trans
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta
Çmimi total: 6
1

14:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

14:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 25 minuta
3

15:05DurrësStacioni Durrës

17:41PoliçanStacioni Poliçan

Fastbas
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta
Çmimi total: 6
1

15:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

15:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
2
Ndërrim në: DashiPritja: 20 minuta
3

16:00DurrësStacioni Durrës

18:00PoliçanStacioni Poliçan

Dashi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë
Çmimi total: 6

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.