GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Livadhja, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

13:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 40 minuta
3

14:15TiranëStacioni Tiranë

18:51LivadhjaStacioni Livadhja

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 51 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.