GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Rezervo Online biletën e autobusit nga Aeroporti Tiranës Jalë, Shqipëri

14:00TiranëAeroporti Tiranës

17:00VlorëStacioni Vlorë

Hermes Aeroport
12€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Olgeno Travel & ToursPritja: 30 minuta

17:30VlorëStacioni Vlorë

18:30JalëStacioni Jalë

Olgeno Travel & Tours
6€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta

14:00TiranëAeroporti Tiranës

14:35TiranëStacioni Qendër Tiranë

Luna Travel
4€
Ndërrim në: Olgeno Travel & Tours
Vozitje: 14 minuta për në stacionin tjetërDistanca: 5km

15:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

18:30JalëStacioni Jalë

Olgeno Travel & Tours
12€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.