GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Aeroporti Adem Jashari Zagreb, Kroaci

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

18:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Trafiku Urban
3€

Informata

2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 15 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~16 orë
Çmimi total: 53

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.