GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Aeroporti Adem Jashari Tivar, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Trafiku Urban
3€

Informata

2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 15 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:30TivarStacioni Tivar

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
Çmimi total: 18
1

20:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

20:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Trafiku Urban
3€

Informata

2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 15 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:15TivarStacioni Tivar

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 15 minuta
Çmimi total: 18

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.