GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Zaplluxhe, Kosovë Linz, Austri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

15:00PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
1.5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 3 orë, 30 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

12:30LinzStacioni Linz

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 30 minuta
Çmimi total: 51.5
1

14:06ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

14:37PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 3 orë, 53 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

12:30LinzStacioni Linz

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 24 minuta
Çmimi total: 50
1

15:00ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

16:00PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
1.5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 2 orë, 30 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

12:30LinzStacioni Linz

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 30 minuta
Çmimi total: 51.5
1

16:30ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

17:30PrizrenStacioni Prizren

Qaza
?€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

12:30LinzStacioni Linz

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë
Çmimi total: 50
1

17:00ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

18:00PrizrenStacioni Prizren

Qaza
?€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 30 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

12:30LinzStacioni Linz

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 30 minuta
Çmimi total: 50

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.