GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Xërxë, Kosovë Ferizaj, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:19XërxëStacioni Xërxë

12:54PrizrenStacioni Prizren

Meti Comerc
2€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 16 minuta
3

13:10PrizrenStacioni Prizren

14:20FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 1 minuta
Çmimi total: 2
1

12:19XërxëStacioni Xërxë

12:54PrizrenStacioni Prizren

Meti Comerc
2€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 16 minuta
3

13:10PrizrenStacioni Prizren

14:20FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
4.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 1 minuta
Çmimi total: 6.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.