GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vushtrri, Kosovë Suharekë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:01VushtrriStacioni Vushtrri

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
?€
2
Ndërrim në: TosaPritja: 15 minuta
3

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

15:50SuharekëStacioni Suharekë

Tosa
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
1

16:01VushtrriStacioni Vushtrri

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 10 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:45SuharekëStacioni Suharekë

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
1

19:16VushtrriStacioni Vushtrri

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Lindi Tours Vushtri
?€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 15 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:58SuharekëStacioni Suharekë

Nt Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
1

19:16VushtrriStacioni Vushtrri

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
?€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 15 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:58SuharekëStacioni Suharekë

Nt Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.