GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vushtrri, Kosovë Deçan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:31VushtrriStacioni Vushtrri

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
?€
2
Ndërrim në: Deli AbaziPritja: 20 minuta
3

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

11:14DeçanStacioni Deçan

Deli Abazi
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.