GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vorë, Shqipëri Peshkopi, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:30Durrës

12:53VorëStacioni Vorë

16:48PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
?Lekë

13:30Durrës

13:53VorëStacioni Vorë

17:48PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
?Lekë

14:30Durrës

14:53VorëStacioni Vorë

18:48PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:29VorëStacioni Vorë

09:57TiranëStacioni Tiranë

Ensilv -Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 43 minuta
3

10:40TiranëStacioni Tiranë

14:51PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 22 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

09:36VorëStacioni Vorë

09:53TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 47 minuta
3

10:40TiranëStacioni Tiranë

14:51PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

09:38VorëStacioni Vorë

09:55TiranëStacioni Tiranë

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 45 minuta
3

10:40TiranëStacioni Tiranë

14:51PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 13 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

09:51VorëStacioni Vorë

10:08TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 32 minuta
3

10:40TiranëStacioni Tiranë

14:51PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 600 Lekë
1

09:51VorëStacioni Vorë

10:08TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 32 minuta
3

10:40TiranëStacioni Tiranë

14:51PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 600 Lekë
1

09:52VorëStacioni Vorë

10:09TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 31 minuta
3

10:40TiranëStacioni Tiranë

14:51PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 59 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

10:00VorëStacioni Vorë

10:15TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 25 minuta
3

10:40TiranëStacioni Tiranë

14:51PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 51 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

10:01VorëStacioni Vorë

10:18TiranëStacioni Tiranë

Riki Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 22 minuta
3

10:40TiranëStacioni Tiranë

14:51PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

10:16VorëStacioni Vorë

10:39TiranëStacioni Tiranë

Ditatrans
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 41 minuta
3

11:20TiranëStacioni Tiranë

15:31PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

10:17VorëStacioni Vorë

10:34TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: AriuPritja: 46 minuta
3

11:20TiranëStacioni Tiranë

15:31PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 14 minuta
Çmimi total: 600 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.