GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vorë, Shqipëri Bradashesh, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:02VorëStacioni Vorë

18:19TiranëStacioni Tiranë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 11 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

19:10BradasheshStacioni Bradashesh

Shqiponja Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
1

18:32VorëStacioni Vorë

18:49TiranëStacioni Tiranë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 11 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:40BradasheshStacioni Bradashesh

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
1

19:32VorëStacioni Vorë

19:49TiranëStacioni Tiranë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

20:00TiranëStacioni Tiranë

20:40BradasheshStacioni Bradashesh

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.