GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Vorë, Shqipëri Bishqethëm, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:30Tiranë

16:47VorëStacioni Vorë

18:24BishqethëmStacioni Bishqethëm

18:49Fier

Kompakt
?Lekë

17:00Tiranë

17:17VorëStacioni Vorë

18:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

19:19Fier

Kompakt
?Lekë

17:00Tiranë

17:17VorëStacioni Vorë

18:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

21:26Përmet

Fjoart Travel
?Lekë

17:30Tiranë

17:47VorëStacioni Vorë

19:24BishqethëmStacioni Bishqethëm

19:49Fier

Kompakt
?Lekë

18:00Tiranë

18:17VorëStacioni Vorë

19:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

20:19Fier

Kompakt
?Lekë

18:30Tiranë

18:47VorëStacioni Vorë

20:24BishqethëmStacioni Bishqethëm

20:49Fier

Kompakt
?Lekë

18:30Tiranë

18:47VorëStacioni Vorë

20:24BishqethëmStacioni Bishqethëm

22:00Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€

20:30Tiranë

20:47VorëStacioni Vorë

22:24BishqethëmStacioni Bishqethëm

00:00Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:32VorëStacioni Vorë

16:50DurrësStacioni Durrës

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 15 minuta
3

17:05DurrësStacioni Durrës

18:24BishqethëmStacioni Bishqethëm

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 52 minuta
1

16:32VorëStacioni Vorë

17:53LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 15 minuta
3

18:08LushnjeStacioni Lushnje

18:24BishqethëmStacioni Bishqethëm

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 52 minuta
1

16:45VorëStacioni Vorë

17:55LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 13 minuta
3

18:08LushnjeStacioni Lushnje

18:24BishqethëmStacioni Bishqethëm

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

16:55VorëStacioni Vorë

17:18DurrësStacioni Durrës

Rigersi Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 17 minuta
3

17:35DurrësStacioni Durrës

18:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
1

16:55VorëStacioni Vorë

17:18DurrësStacioni Durrës

Rigersi Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 17 minuta
3

17:35DurrësStacioni Durrës

18:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
1

17:15VorëStacioni Vorë

18:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 13 minuta
3

18:38LushnjeStacioni Lushnje

18:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

17:15VorëStacioni Vorë

18:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 13 minuta
3

18:38LushnjeStacioni Lushnje

18:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

17:45VorëStacioni Vorë

18:55LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 13 minuta
3

19:08LushnjeStacioni Lushnje

19:24BishqethëmStacioni Bishqethëm

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

17:57VorëStacioni Vorë

18:18DurrësStacioni Durrës

Riki Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 17 minuta
3

18:35DurrësStacioni Durrës

19:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.