GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vlorë, Shqipëri Drenas, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:30VlorëStacioni Vlorë

15:53DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Abria ToursPritja: 1 orë, 7 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

22:00DrenasStacioni Drenas

Abria Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 30 minuta
1

13:30VlorëStacioni Vlorë

15:53DurrësStacioni Durrës

Dinamic-Express
?Lekë
2
Ndërrim në: Abria ToursPritja: 1 orë, 7 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

22:00DrenasStacioni Drenas

Abria Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 30 minuta
1

14:00VlorëStacioni Vlorë

16:23DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Abria ToursPritja: 37 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

22:00DrenasStacioni Drenas

Abria Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë
1

14:00VlorëStacioni Vlorë

16:23DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 1 orë, 7 minuta
3

17:30DurrësStacioni Durrës

22:30DrenasStacioni Drenas

Vellezrit Thaqi
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 30 minuta
1

14:30VlorëStacioni Vlorë

16:53DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 37 minuta
3

17:30DurrësStacioni Durrës

22:30DrenasStacioni Drenas

Vellezrit Thaqi
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.