GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vlorë, Shqipëri Çorovodë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:30VlorëStacioni Vlorë

09:57ÇorovodëStacioni Çorovodë

Skerdbes
800Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00VlorëStacioni Vlorë

12:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 28 minuta
3

12:48LushnjeStacioni Lushnje

15:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 12 minuta
1

13:00VlorëStacioni Vlorë

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 18 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

17:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
1

13:00VlorëStacioni Vlorë

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
150Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 18 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

17:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

14:30VlorëStacioni Vlorë

15:50LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 18 minuta
3

16:08LushnjeStacioni Lushnje

18:32ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
1

16:00VlorëStacioni Vlorë

17:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 28 minuta
3

17:48LushnjeStacioni Lushnje

20:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 12 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.