GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vlorë, Shqipëri Burrel, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00VlorëStacioni Vlorë

13:23DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Bulqiza Sh.P.KPritja: 37 minuta
3

14:00DurrësStacioni Durrës

16:05BurrelStacioni Burrel

Bulqiza Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta
1

11:30VlorëStacioni Vlorë

13:53DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: AriuPritja: 37 minuta
3

14:30DurrësStacioni Durrës

16:35BurrelStacioni Burrel

Ariu
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.