GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vlorë, Shqipëri Bahçallëk, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30VlorëStacioni Vlorë

18:03BahçallëkStacioni Bahçallëk

18:14Shkodër

Dinamic-Express
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

12:00VlorëStacioni Vlorë

14:58TiranëTerminali Lindor

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 32 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

17:12BahçallëkStacioni Bahçallëk

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 12 minuta

12:30VlorëStacioni Vlorë

15:28TiranëTerminali Lindor

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 32 minuta

16:00TiranëTerminali Lindor

17:42BahçallëkStacioni Bahçallëk

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 12 minuta

13:00VlorëStacioni Vlorë

15:58TiranëTerminali Lindor

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Ndërrim në: Dinamic-ExpressPritja: 30 minuta

16:28TiranëTerminali Lindor

18:03BahçallëkStacioni Bahçallëk

Dinamic-Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 3 minuta

13:00VlorëStacioni Vlorë

15:58TiranëTerminali Lindor

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 32 minuta

16:30TiranëTerminali Lindor

18:12BahçallëkStacioni Bahçallëk

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 12 minuta

13:00VlorëStacioni Vlorë

15:23DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Ndërrim në: Dinamic-ExpressPritja: 30 minuta

15:53DurrësStacioni Durrës

18:03BahçallëkStacioni Bahçallëk

Dinamic-Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 3 minuta

13:00VlorëStacioni Vlorë

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Ndërrim në: Dinamic-ExpressPritja: 30 minuta

14:50LushnjeStacioni Lushnje

18:03BahçallëkStacioni Bahçallëk

Dinamic-Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 3 minuta

13:00VlorëStacioni Vlorë

14:20LushnjeStacioni Lushnje

Transudhetare
150Lekë
Ndërrim në: Dinamic-ExpressPritja: 30 minuta

14:50LushnjeStacioni Lushnje

18:03BahçallëkStacioni Bahçallëk

Dinamic-Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 3 minuta

13:30VlorëStacioni Vlorë

16:28TiranëTerminali Lindor

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 32 minuta

17:00TiranëTerminali Lindor

18:42BahçallëkStacioni Bahçallëk

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 12 minuta

13:30VlorëStacioni Vlorë

16:28TiranëTerminali Lindor

Dinamic-Express
6Lekë
Ndërrim në: Rozafa OrtaketPritja: 32 minuta

17:00TiranëTerminali Lindor

18:42BahçallëkStacioni Bahçallëk

Rozafa Ortaket
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 12 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.