GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Viti, Kosovë Zllatar, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:30VitiStacioni Viti

14:05FerizajStacioni Ferizaj

Bleri Travel
1€
2
Ndërrim në: N.T.Albana ZllatarPritja: 10 minuta
3

14:15FerizajStacioni Ferizaj

14:36ZllatarStacioni Zllatar

N.T.Albana Zllatar
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 6 minuta
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.