GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Viti, Kosovë Gostivar, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00VitiStacioni Viti

09:14ShkupStacioni Shkup

Kater Vellezerit
0.5€
2
Ndërrim në: EuroturistPritja: 16 minuta
3

09:30ShkupStacioni Shkup

10:36GostivarStacioni Gostivar

Euroturist
250den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 36 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.