GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Utjeha - Busat, Mali i Zi Katun Rezevici, Mali i Zi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:35Ulqin

08:52Utjeha - BusatStacioni Utjeha - Busat

09:42Katun RezeviciStacioni Katun Rezevici

10:05Budva

Pa Percaktuar
?€

10:28Ulqin

10:45Utjeha - BusatStacioni Utjeha - Busat

11:35Katun RezeviciStacioni Katun Rezevici

11:58Budva

Pa Percaktuar
?€

11:30Ulqin

11:47Utjeha - BusatStacioni Utjeha - Busat

12:37Katun RezeviciStacioni Katun Rezevici

13:00Budva

Pa Percaktuar
?€

11:55Ulqin

12:12Utjeha - BusatStacioni Utjeha - Busat

13:02Katun RezeviciStacioni Katun Rezevici

13:25Budva

Pa Percaktuar
?€

14:30Ulqin

14:47Utjeha - BusatStacioni Utjeha - Busat

15:37Katun RezeviciStacioni Katun Rezevici

16:00Budva

Pa Percaktuar
?€

17:35Ulqin

17:52Utjeha - BusatStacioni Utjeha - Busat

18:42Katun RezeviciStacioni Katun Rezevici

19:05Budva

Pa Percaktuar
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

17:42Utjeha - BusatStacioni Utjeha - Busat

18:00TivarStacioni Tivar

Zejdin Tours
?€
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta

18:10TivarStacioni Tivar

18:42Katun RezeviciStacioni Katun Rezevici

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.