GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ulqin, Mali i Zi Salsburg, Austri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:30UlqinStacioni Ulqin

00:30GjilanStacioni Gjilan

Perparimi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 2 orë, 30 minuta
3

03:00GjilanStacioni Gjilan

05:00SalsburgStacioni Salsburg

Barileva
60€
Kohëzgjatja totale:~12 orë, 30 minuta
Çmimi total: 60

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.