GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ulqin, Mali i Zi Hereq, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:45UlqinStacioni Ulqin

14:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 30 minuta
3

14:45PrizrenStacioni Prizren

15:49HereqStacioni Hereq

Halimaj
3.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 4 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.