GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Ulqin, Mali i Zi Dusseldorf, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00UlqinStacioni Ulqin

01:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
15€

Informata

2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 3 orë, 30 minuta
3

04:30PrishtinëStacioni Prishtinë

04:29DusseldorfStacioni Dusseldorf

Deva Tours
90€
Kohëzgjatja totale:~37 orë, 29 minuta
Çmimi total: 105
1

15:00UlqinStacioni Ulqin

01:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
15€

Informata

2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 4 orë
3

05:00PrishtinëStacioni Prishtinë

04:59DusseldorfStacioni Dusseldorf

Barileva
100€
Kohëzgjatja totale:~37 orë, 59 minuta
Çmimi total: 115
1

16:30UlqinStacioni Ulqin

00:30GjilanStacioni Gjilan

Perparimi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 2 orë, 30 minuta
3

03:00GjilanStacioni Gjilan

05:00DusseldorfStacioni Dusseldorf

Barileva
100€
Kohëzgjatja totale:~12 orë, 30 minuta
Çmimi total: 100
1

18:00UlqinStacioni Ulqin

00:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
15€
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 4 orë, 30 minuta
3

04:30PrishtinëStacioni Prishtinë

04:29DusseldorfStacioni Dusseldorf

Deva Tours
90€
Kohëzgjatja totale:~34 orë, 29 minuta
Çmimi total: 105
1

18:00UlqinStacioni Ulqin

00:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
15€
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 5 orë
3

05:00PrishtinëStacioni Prishtinë

04:59DusseldorfStacioni Dusseldorf

Barileva
100€
Kohëzgjatja totale:~34 orë, 59 minuta
Çmimi total: 115

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.