GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ulqin, Mali i Zi Durmani, Mali i Zi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:35UlqinStacioni Ulqin

09:27DurmaniStacioni Durmani

10:05Budva

Pa Percaktuar
?€

10:28UlqinStacioni Ulqin

11:20DurmaniStacioni Durmani

11:58Budva

Pa Percaktuar
?€

11:30UlqinStacioni Ulqin

12:22DurmaniStacioni Durmani

13:00Budva

Pa Percaktuar
?€

11:55UlqinStacioni Ulqin

12:47DurmaniStacioni Durmani

13:25Budva

Pa Percaktuar
?€

14:30UlqinStacioni Ulqin

15:22DurmaniStacioni Durmani

16:00Budva

Pa Percaktuar
?€

17:35UlqinStacioni Ulqin

18:27DurmaniStacioni Durmani

19:05Budva

Pa Percaktuar
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:25UlqinStacioni Ulqin

18:00TivarStacioni Tivar

Zejdin Tours
?€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta
3

18:10TivarStacioni Tivar

18:27DurmaniStacioni Durmani

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.