GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Ulm, Gjermani Shkodër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00UlmStacioni Ulm

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 3 orë
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~30 orë, 40 minuta
Çmimi total: 95
1

15:00UlmStacioni Ulm

15:30PrizrenStacioni Prizren

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 3 orë
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

21:40ShkodërStacioni Shkodër

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 40 minuta
Çmimi total: 95
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.