GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ulm, Gjermani Lushnje, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:30UlmStacioni Ulm

13:29TiranëStacioni Tiranë

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 31 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

15:38LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 8 minuta
Çmimi total: 90
1

13:30UlmStacioni Ulm

13:00DurrësStacioni Durrës

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 29 minuta
3

13:29DurrësStacioni Durrës

14:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 55 minuta
Çmimi total: 90
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.